Komentowana treść: Październikowe spotkanie GGUA
[#1] Re: Październikowe spotkanie GGUA
Fajnie że organizatorzy pomyśleli o mnie i spotkanie jest w dniu moich 18 urodzin - niestety nie będe mógł się pojawić
[#2] Re: Październikowe spotkanie GGUA
A ja pewnie przyjdę. Blisko mam :)
[#3] Re: Październikowe spotkanie GGUA

@Logan, post #1

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin duzo amig i kobiet he he he.
[#4] Re: Październikowe spotkanie GGUA

@SzaryWilk, post #3

Zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku wolałbym raczej iść w jakość niż ilość. Wolę mieć jedną, nową, wypasioną na maxa Amigę niż 1000 staruszków z 1 MB RAM i prockiem 68000. :)
[#5] Re: Październikowe spotkanie GGUA
A mnie prawdopodobnie na nim nie bedzie bo wale na "wschod".A szkoda bo bym chcial byc na nim.Chyba ze.... to bedzie zajebiscie.

Ostatnia edycja: 03.10.08 11:53:59
[#6] Re: Październikowe spotkanie GGUA

@SzaryWilk, post #3

ooo, dawno Cię nie było :) :P
[#7] Re: Październikowe spotkanie GGUA

@SzaryWilk, post #3

Wariatkowo zamknęli he he he??



Dziubałtowski
[#8] Re: Październikowe spotkanie GGUA

@Benedykt Dziubałtowski, post #7

Proszę bez prowokacji! Trzymać się tematu!
[#9] Re: Październikowe spotkanie GGUA

@Benedykt Dziubałtowski, post #7

Wariatkowo zamknęli he he he??

E tam, prężnie sie rozwija. Swiadczy o tym oczywiscie coraz wieksza ilosc Amigowcow. :P
[#10] Re: Październikowe spotkanie GGUA

@Andrzej Drozd, post #9

:). A jest możliwość gdzieś w pobliżu Raciborskiej samochód postawić? Te jednokierunkowe w Gliwicach doprowadzają mnie do furii.. :D.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem